Будь-яка подія, за участю великої кількості людей, несе в собі небезпеку заподіяння шкоди здоров'ю та життю учасників заходу.

При проведенні масових заходів існують загрози терористичних актів, хуліганства, вандалізму, паніки або ж навмисного нанесення шкоди здоров'ю учасників заходу. У таких умовах організатори зобов'язані вжити всі необхідні заходи щодо запобігання ризиків і загроз терористичних актів.
Охорона невеликих заходів може бути організована у вигляді патруля для збереження спокою і дисципліни, але на великих масових заходах, до питання охорони слід підходити з особливою серйозністю. Охорона на масштабних подіях розраховується з числа масовості, наприклад, для організації вуличних концертів необхідно застосовувати оточення. Професіонали "Підрозділу швидкого реагування "ТИГР" починають роботу з проведення експертизи місця проведення заходу. Аналізують і виявляють можливі загрози та шляхи несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, можливість здійснення терористичних актів. Ретельно опрацьовують всі варіанти розвитку ситуації і заходи, які можуть попередити кожну з можливих загроз. Співробітники "Підрозділу швидкого реагування "ТИГР" здійснюють чітку координацію потоку відвідувачів заходів, патрулювання області його проведення, попереджують протиправні дії з боку учасників і відвідувачів, забезпечують охорону людей і майна, відсікають небажаних і потенційно небезпечних відвідувачів заходу.
Вибираючи "Підрозділ швидкого реагування "ТИГР" міста Чернівці, для вирішення питань забезпечення Вашої безпеки та безпеки Ваших партнерів, Ви маєте зможу гідно оцінити професіоналізм наших співробітників, їх здатність вирішувати будь-які завдання, пов'язані із забезпеченням безпеки заходів.