Охоронна фірма «ТИГР» міста Чернівці була заснована 25 січня 2012 року. Колектив «ТИГР» складається з колишніх співробітників спецпідрозділів та спортсменів. Охоронна фірма «ТИГР» входить до Української Федерації Професіоналів Безпеки і є Спецпідрозділом Швидкого Реагування. Авторитет та довіру клієнтів Охоронна фірма «ТИГР» завоювала відповідальним ставленням до роботи, а також участю в таких змаганнях як:

  • Міжнародний чемпіонат в Болгарії 2011 року – команда «ТИГР» виборола ІІІ - місце.
  • Міжнародний турнір серед тілоохоронців в м. Київ. Виграла в номінації - за краще відбиття силового нападу на «VIP» особу .
  • Чемпіонат України в м. Одеса 2013 року .
  • Міжнародний чемпіонат «Бодігард - 2013», який проходив в м. Тульча - Румунія , де «ТИГР» виборов ІІІ - місце .

Співробітники «ТИГРа» виконували найвідповідальніші завдання УФПБ, приймаючи участь в найбільш масштабних подіях країни, таких як - «Формула -1 на воді - F1H2O» та Чемпіонат світу, який проходив в м. Вишгород, де Охоронна фірма «ТИГР» охороняла ложу Президента України, та VIP-осіб . Також охоронці «ТИГРа» постійно залучаються до охорони концертів, фестивалів, та інших масових заходів, які проводяться на території України. Співробітники «ТИГРа» відомі своїм відповідальним ставленням до роботи.

Співробітники «ТИГРа» проходять постійну фізичну та спеціальну підготовку, так як на його базі діє «Обласна федерація бойового самбо і тайського боксу Буковини». В Охоронну фірму «ТИГР» приймаються особи які досягли 18 річного віку, не мають судимостей, та мають бажання постійно вдосконалювати свої фізичні та моральні якості. Перевага надається чоловікам високого зросту - не менше 180 см., міцної статури, віком до 35 років . Прийом на роботу проводиться на конкурсній основі, і після затвердження керівництвом кандидат проходить стажування та навчання охоронця . Через деякий час, коли співробітник приймає рішення про здачу нормативів на шеврон «ТИГР», він повідомляє про це керівництво агенції.

Нормативи складаються з наступних дисциплін :

  • Підтягування 20 р.
  • Присідання 100 р.
  • Згинання - розгинання рук в упорі лежачи 50 р.
  • Згинання тулуба (прес) 60 раз – 1,30 хв. Вправи виконуються без перерви.

Після їх виконання кандидат відпочиває 10 хв. Останнім етапом випробування – повноконтактний бій з ударами в партері - 5 хв. ( кожну хвилину супротивник змінюється). Кандидат рахується зарахованим якщо він на протязі бою самостійно піднімається, активно захищається, та не уникає сутички з супротивником. Особи, які пройшли дані випробування та мають бажання, проходять курси тілоохоронців, та в подальшому мають змогу працевлаштуватися на території всієї нашої держави.