Напередодні Нового року українці поринають у передноворічні клопоти. Більшість планують святкування не лише вдома, а хочуть відправитися в гості, поїхати в гори тощо.

Квартирні крадії теж мають плани на цей період, однак - зовсім інші. За статистикою кількість квартирних крадіжок у період новорічних та різдвяних свят зростає у 2-3 рази.

ЯК ВБЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТЛО ВІД ЗЛОВМИСНИКІВ? Ось кілька корисних порад...

 

СУСІДИ І ЗНАЙОМІ

Попросіть сусідів обов’язково приглядати за вашим житлом у період вашої відсутності. Залиште їм ключі, щоб вони періодично вмикали світло або ж іншими способами створювали ефект присутності господарів. Не повідомляйте про свої плани  всім оточуючим, а лише близьким знайомим.

ДВЕРІ І ВІКНА

В першу чергу потрібно подбати про міцні двері з петлями, захованими всередину. Фахівці радять використовувати два замки різних систем. Пам'ятайте, що злодій–професіонал може відкрити звичайний замок за лічені хвилини.

Ще один спосіб проникнення в житло – віджим пластикових вікон. Щоб цього уникнути, радимо захистити їх гратами. Зверніть увагу, грати потрібно ставити не тільки на першому поверсі, але й на другому та останньому.

Ці заходи безпеки обійдуться вам у чималу суму грошей.

СХОВАТИ ЦІННОСТІ

Не дивиною для злодія буде те, що ви ховаєте гроші та коштовності у шафі чи в карнизі. Категорично не рекомендуємо ховати цінності серед одягу, книг  або в холодильнику. Зрозумійте, сучасні квартирні злодії практично досконально вивчили ці схованки.

Доброю схованкою може стати порожнина під дошками в паркеті, адже кожну дощечку злодій перевіряти не стане, або ніша в стіні, яку необхідно акуратно замаскувати шпалерами.

Сейф є найбільш надійним для зберігання цінностей в домашніх умовах, однак потрібно заздалегідь вбудувати його в стіну, інакше злодій просто забере його з собою. Надійний сейф коштує дорого і не може вмістити, наприклад, телевізор.

Водночас забезпечення всіх вище викладених засобів захисту житла є достатньо затратним явищем. Ви можете витратити багато грошей і часу, однак гарантії безпеки ніхто не дасть.

ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОХОРОНУ

Хочете бути впевненими в тому, що за час відсутності ніхто не порушить спокій вашого будинку або квартири?

Можна, звичайно, поставити автономну систему сигналізації, яка буде відлякувати грабіжників. Вона надішле на телефон повідомлення про проникнення. Але що робити з цим сигналом, доведеться вирішувати самому: викликати поліцію, просити сусіда перевірити житло тощо. Найкращий спосіб убезпечити житло - доручити його охорону професіоналам.

Пропонуємо під¢єднати квартиру чи будинок до пультової охоронної сигналізації «ТИГР». Професійне обладнання, відеоспостереження, швидкий виїзд і досвідчені фахівці зможуть не тільки гарантувати вам безпеку від злому та інших шахрайських посягань, а й від таких неприємних речей, як витік газу, загоряння або затоплення.  

Реально захистити квартиру здатна лише охоронна компанія з достатньою матеріальною базою.

ПАМ'ЯТАЙТЕ, БЕЗПЕКА – ЦЕ НЕ ТА СФЕРА, НА ЯКІЙ ВАРТО ЕКОНОМИТИ!!!