До основних переваг особистої охорони відносять, в першу чергу – забезпечення 24-годинного захисту клієнта. Сюди входять нічні зміни, робота в свята та вихідні дні. Супровід клієнтів в поїздках, відрядженнях і місцях відпочинку.

 

Головне, що повинна забезпечувати особиста охорона, це недоторканість і безпеку клієнта!

Справжнім золотим фондом нашої компанії є підрозділ особистої охорони – висококваліфіковані співробітники, які пройшли спеціальну підготовку, що підтверджують численні міжнародні дипломи та сертифікати. Команда «Тигра» неодноразово займала призові місця на чемпіонатах з бойових мистецтв та чемпіонатах з багатоборства тілоохоронців, зокрема на чемпіонатах Європи в Болгарії (2011р.) та Румунії (2013р.), відкритому ХХ чемпіонаті України (2017р.). На ІІІ Міжнародному турнірі Київської асоціації бодігардів команда «Тигра» зайняла перше місце в номінації «Силова протидія нападу на VIР». В списку наших спортивних досягнень переможні місця в гирьовому спорті, пауерліфтингу, турнірах по греплінгу, змаганнях з панкартіону та ММА.

Охоронці підрозділу швидкого реагування «Тигр» володіють швидкою реакцією, вміють працювати в команді і в той же час, бездоганно діють самостійно. Під час завдань, вони швидко адаптуються до нових реалій та вчасно приймають потрібні тактичні і стратегічні рішення. Наші охоронці чітко розпізнають потенційну небезпеку та залишаються спокійними, щоб зробити правильний крок до її знешкодження. Одним із головних правил для охоронців є повна конфіденційність.

Наші охоронці мають відмінну фізичну форму, вміють зберігати спокій в екстремальних ситуаціях. Їх знання і досвід дозволять забезпечити охорону на високому рівні.

Система особистої безпеки розробляється індивідуально для кожного звернення, після вивчення всіх можливих ризиків і загроз. Такий комплексний підхід до особистої охорони гарантує надійний захист Ваших інтересів в будь-яких ситуаціях.

Наше завдання – збереження спокою та здоров’я клієнта! Ми створимо всі умови , щоб Ви могли займатися важливими справами!